هشتمین مسابقه ملی دانشجویی انجمن آکوستیک و ارتعاشات ایران

طراحی و ساخت دستکش ضد ارتعاش با تکنیک غیرفعال جهت کاهش ارتعاشات ناخواسته به دست بیماران پارکینسون


انجمن آکوستیک و ارتعاشات ایران در راستای اهداف ترویجی و آموزشی تدوین‌شده در سند راهبردی انجمن اقدام به برگزاری مسابقه ملی دانشجویی "علم و فناوری آکوستیک و ارتعاشات" نموده است. هدف از برگزاری این مسابقه، ایجاد فضای رقابتی سالم به‌منظور افزایش آشنایی دانشجویان با مفاهیم و فناوری‌های آکوستیک و ارتعاشات، گسترش آموزش این علم در دانشگاه‌ها و دیگر مراکز پژوهشی- آموزشی کشور، جهت‌دهی کاربردی فعالیت‌های آموزشی- پژوهشی مرتبط با این زمینه تخصصی، شناخت استعدادهای درخشان و معرفی آن‌ها به جوامع علـمی و برقراری ارتباط علمی و فرهنگی و آموزشی بین دانشگاه‌ها می‌باشد.

علاقه‌مندان به فناوری آکوستیک و ارتعاشات می‌توانند با شرکت در این مسابقه، میزان آشنایی خود با این زمینه علمی را مورد ارزیابی قرار دهند و برای ارتقاء سطح آگاهی خود برنامه‌ریزی و تلاش نمایند. کلیه دانشجویان علاقه‌مند به علم و فناوری آکوستیک و ارتعاشات در تمامی رشته‌های دانشگاهی مرتبط امکان حضور در این مسابقه را دارند.

این مسابقه در یک مرحله‏ و به‌صورت تجربی (عملی) برگزار خواهد شد. شرکت‌کنندگان لازم است ضمن شناخت و بهره‌مندی از دانش تئوری موضوع مسابقه، آموخته‌های خود را به‌صورت تجربی نیز پیاده‌سازی نموده و تبدیل دانش به فناوری را تجربه نمایند.

علاقه مندان جهت شرکت در مسابقه لازم است حداکثر تا تاریخ 20 آبان ماه ، فرم اولیه ثبت نام را تکمیل نموده و به آدرس competition2020@isav.ir ارسال نمایند. 


دریافت آیین نامه مسابقه

دریافت پوستر مسابقه

دریافت فرم ثبت نام